Slobodan pristup informacijama

Putni nalog broj 43-22

Putno nalog br. 42-22

Putni nalog br. 41-22  od 5.9. do 9.9.

Putni nalozi 29.08-04.09.2022.

Putni nalozi 24, 25. i 26.08.2022.

U periodu od  15.08. – 21.08.2022. godine  Društvo nije izdavalo putne naloge za upravljanje službenim vozilom.

U periodu od  08.08. – 14.08.2022. godine  Društvo nije izdavalo putne naloge za upravljanje službenim vozilom.

Putni nalog 37-22

Putni nalog br.36-22

Putni nalog 34 -22

Putni nalog 35-22

Putni nalog od 18.07.-24.07. p (1)

Putni nalozi 31-22

Putni nalog br.29 -22

Putni nalog br.30-22

Putni nalog za period od 27.06-03.07.2022.

Putni nalog za period od 20.06-26.06.2022

Putni nalog  za period od 06.06-12.06.2022.

Putni nalog za period od 30.05.-05.06.2022.

Putni nalozi za period od 23.05-29.05.2022.

Putni nalozi za period od 16.05.-22.05.2022.

Putni nalozi za period od 09.05.-15.05.2022.

Putni nalozi

Obavještavamo Vas da u periodu od  25.04. – 01.05.2022. godine ovo privredno Društvo nije izdavalo putne naloge za upravljanje službenim vozilom.

Putni nalozi za period od 21.04.-25.04.2022.

14.09.2021. – 19.09.2021 – nije bilo putnih naloga.

Putni nalozi 20.09-26.09

Putni nalozi 27- 30.09.2021

Putni nalog 04.10.-10.10. 2021.

Putni nalog 15.101.2021

Putni nalog 18.10.2021

Putni nalog 19.10.2021

Putni nalog 21.10.2021

Putni nalog 25.10.2021

Putni nalog 01.11.2021

Putni nalozi 08.11.-14.11.2021.

Putni nalog 15.11.-21.11.2021.

Putni nalog 22-28.11.2021

nije bilo naloga putnih od 29.11 do 05.12.